Sprawdź już teraz ofertę firmy BauerSEO na pozycjonowanie stron. Rozpocznij owocną współpracę i zdobywaj nowych klientów!

Algorytm Opos (Possum)


Data wdrożenia: 1 wrzesień, 2016

Jak działa ten algorytm? "Possum" to nazwa niepotwierdzonej, udokumentowanej aktualizacji, która wydawała się mieć największy wpływ na wyniki lokalnego pakietu lokalnego i wyszukiwarki lokalnej Google. Ponieważ aktualizacja nigdy nie została oficjalnie potwierdzona przez Google, lokalni SEO zostali postawieni hipotezą dotyczącą potencjalnego celu aktualizacji i konkretnych efektów. Wielu postrzega cel Possuma jako dywersyfikację lokalnych wyników. Aktualizacja Possum zapewniła, że wyniki lokalne będą się różnić w zależności od lokalizacji osoby wyszukującej: im jesteś bliżej adresu firmy, tym bardziej prawdopodobne jest, że zobaczysz ją wśród wyników lokalnych. Possum spowodowało również większą różnorodność wyników w rankingu bardzo podobnych zapytań.

Jak przystosować stronę do algorytmu? Rozszerz listę słów kluczowych i wykonaj śledzenie pozycji według lokalizacji. Pozycjonowanie lokalne musi teraz kierować więcej słów kluczowych niż kiedyś, ze względu na algorytm wprowadzonego do lokalnych SERPów. Podczas sprawdzania swoich rankingów upewnij się, że robisz to z miejsca docelowego.

Wyższe wyniki w wyszukiwarce?

Pamiętaj o przystosowaniu strony do algorytmów!

Algorytmy Google